Destek ve Sipariş Hattı: (0342) 328 98 98

Hakkımızda, Seç Baklavaları

HakkımızdaKaliteli ve doğal hammadde kullanarak sizlere en lezzetli baklavaları sunmak için emek ve özveri ile çalışıyoruz...

Taşımacılık ve turizm sektörünün duayen firması Seç Otobüs ve Turizm İşletmesi A.Ş.’nin yan kuruluşu olan Seç Baklavaları 1993 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Baklavacılığın başkenti olan Gaziantep’in iklim şartları oluşmadığında baklavanın bu kadar lezzetli olması mümkün değildir. Yöremize özgü sadeyağ ve özenle seçilmiş fıstıklar ile 29 yıldır en kaliteli lezzeti sizlere ulaştırmayı kendisine gaye edinmiş Seç Baklavaları, Gaziantep, Adana ve İstanbul’da bulunan şubeleriyle hizmet vermektedir. Gaziantep’in geleneksel usta-kalfa-çırak üretim modeli ile üretilen baklavalarımız Adana ve İstanbul şubelerimize günlük olarak Seç Otobüsleri vasıtasıyla en iyi koşullarda ulaştırılmaktadır.

Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeyen baklavalarımız günlük olarak Gaziantep’te üretilip, Adana ve İstanbul şubelerimize en uygun saklama koşullarında ve tazeliğini yitirmeden otobüslerimizle ulaştırılmaktadır.

Seç Baklavaları Instagram'da

@secbaklavalari instagram hesabımızı takip edin son gelişmelerden haberdar olun